Články


ĎAKUJEME: Modlitby za Mariána Kolenčíka

Aktualizácia 19.9.2023: Maroš Kolenčík je už po poslednej operácii prevezený na "normálne" oddelenie. Kardostimulator je nastavený, postupne by sa srdiečko malo rozbehnúť a jeho výkon zvyšovať... Potrebuje byť ešte nejaký čas sledovaný, že všetko funguje ako má, aby ho mohli pustiť. Veríme, že čoskoro ho budeteme mať doma... Na konci ešte nie sme, ale prešli sme obrovský kus cesty. Ďakujeme všetkým za vaše modlitbové sprevádzanie, podporu pomoc a všetko ostatné...
 
Aktualizácia 11.09.2023: Mariánov vážny stav sa výrazne zlepšil, je pri vedomí, v sobotu už sedel v kresle a rehabilitoval, čaká ho ešte zákrok, sprevádzajme ho ďalej v modlitbách.
 
Marián vás všetkých pozdravuje a ďakuje za vaše modlitby. Ich silu je vidieť, pretože tá zmena je neporovnateľná. Boh je naozaj úžasný.
 
Aktualizácia 06.09.2023: Prosíme o modlitby za Majov život. Po absolvovanej operácii je vo veľmi vážnom stave (je v umelom spánku), nastali viaceré vážne komplikácie a dnešná noc a tiež aj najbližšie dni budú pre neho veľmi kritické. Preto súrne prosíme všetkých, ktorí sú ochotní o mimoriadne intenzívne prosby a modlitby za jeho život. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Milí bratia a sestry,
 
po Vašich iba nedávno vypočutých prosbách v prípade operácie srdcovej chlopne Mgr. Jozefa Piknu (65 ročného) z nášho strediska - obraciam sa na vás opäť s urgentnou prosbou o modlitbu za ďalšieho člena ASC zo strediska Trnava Ing. Mariána Kolenčíka (44 ročného, s manželkou a troma deťmi), ktorý má vážne zdravotné problémy so srdiečkom a 4.9.2023 mal nastúpiť do Národného kardiologického centra v Bratislave, kde bude operovaný tiež na srdcovú chlopňu. Situácia sa zmenila 22.8.2023 v noci, kedy sa mu zhoršil zdravotný stav a Marián je už hospitalizovaný v nemocnici pod dohľadom lekárov až do operácie. Je možné, že operácia sa uskutoční aj skôr než bol plánovaný termín 5.9.2023. Chcel by som poprosiť členov ASC na Slovensku o modlitbu Deviatnika k bl. Titusovi Zemanovi, ktorý sa už viackrát (naposledy pred mesiacom) osvedčil ako vynikajúci orodovník zvlášť za členov saleziánskej rodiny. Prikladám link na uvedený deviatnik: https://tituszeman.sk/page/wp-content/uploads/2010/11/Deviatnik-text.pdf
 
Srdečne všetkých pozdravujem a ďakujem za modlitbovú pomoc
 
Tono Horváth, stredisko Trnava, +421 915 062138