Duchovné cvičenia


Prehľad duchovných cvičení 2024

# Začiatok Koniec Miesto konania Zodpovedná osoba Kňaz Počet miest Náhradníci
Detail 08.05.2024 12.05.2024 Sampor Iveta Konrádová Juraj Benca SDB 10/12 0/5
Detail 08.05.2024 11.05.2024 Škutovky - manželské DC Eva Krnáčová Anton Červeň SDB 12/30 0/5
Detail 15.05.2024 19.05.2024 Ivanka pri Dunaji Manréza Mária Podivinská Jozef Lančarič SDB 5/14 0/5
Detail 29.05.2024 02.06.2024 Šaštín Jozef Jánoš Jozef Komloš SDB 11/13 0/5
Detail 29.05.2024 02.06.2024 Škutovky Rekrea - pre rodiny s deťmi Lýdia Ondrejkovová Milan Janák SDB 34/34 2/5
Detail 19.06.2024 23.06.2024 Vrbové Ružena Maková Jozef Bago SDB 14/15 0/5
Detail 19.06.2024 23.06.2024 Ivanka pri Dunaji, Manréza František Podolský Jozef Lančarič SDB 6/14 0/5
Detail 20.06.2024 23.06.2024 Mýto pod Ďumbierom Margita Šuleková Juraj Benca SDB 12/15 0/5
Detail 26.06.2024 30.06.2024 Melčice Marta Pospíšilová Ján Čapla SDB 10/25 0/5
Detail 26.06.2024 30.06.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Anton Červeň SDB 18/18 0/5
Detail 03.07.2024 07.07.2024 Skalka pri Trenčíne pútnický dom - Predašpiranti PR ASC Pavol Grach SDB 13/41 0/5
Detail 10.07.2024 14.07.2024 Hronský Beňadik Peter Krajčovič Tibor Janúch SDB 23/23 3/5
Detail 24.07.2024 28.07.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Pavol Pipka SDB 18/18 1/5
Detail 31.07.2024 04.08.2024 Klokočov - Rybárie Richard Ondrišík Peter Ondrej SDB 16/30 0/5
Detail 14.08.2024 18.08.2024 Ivanka pri Dunaji Manréza František Podolský Cyril Gajdoš SDB 5/14 0/5
Detail 14.08.2024 18.08.2024 Exercičný dom sv. Ingáca Prešov - Ašpiranti PR ASC Pavol Grach SDB 39/41 0/5
Detail 21.08.2024 25.08.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Ondrej Puček SDB 10/18 0/5
Detail 28.08.2024 01.09.2024 Jasenovce Jozefína Marinčáková Jozef Krušac SDB 12/12 0/5
Detail 11.09.2024 15.09.2024 Vrbové Dominik Mak Jozef Bago SDB 2/16 0/5
Detail 18.09.2024 22.09.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Anton Červeň SDB 8/18 0/5
Detail 25.09.2024 29.09.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Degro Pavol SDB 6/18 0/5
Detail 09.10.2024 13.10.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Peter Kanský SDB 12/18 0/5
Detail 16.10.2024 20.10.2024 Kláštor SSpSAP v Nitre Jaroslav Borecký Jozef Zachar SDB 10/10 0/5
Detail 16.10.2024 20.10.2024 Ivanka pri Dunaji Manréza Peter Hajzok Jozef Lančarič SDB 5/14 0/5
Detail 23.10.2024 27.10.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Dominik Felber SDB 5/18 0/5
Detail 23.10.2024 27.10.2024 Melčice Renáta Mikušová Jozef Krušac SDB 20/20 2/5
Detail 12.11.2024 17.11.2024 Pélifôldszentkereszt Maďarsko František Podolský Jozef Lančarič SDB 7/20 0/5
Detail 13.11.2024 17.11.2024 Ivanka pri Dunaji Renáta Mikušová Ján Garaj kňaz ASC 6/15 0/5
Detail 20.11.2024 24.11.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Pavol Pipka SDB 8/18 0/5
Detail 27.11.2024 01.12.2024 Karmelitáni Lorinčík Ján Pilc SDB Košice 10/24 0/5
Detail 27.11.2024 01.12.2024 Drienica DMM Jozef Kolarčík Viliam Riško SDB 18/18 0/5
Detail 04.12.2024 08.12.2024 Drienica DMM - DC v tichu Jozef Kolarčík Ján Jakubov SDB 8/18 0/5