Články


Výnimočná ponuka kníh na pôstny čas so zľavou 40 %

Saleziánske Vydavateľstvo DON BOSCO pre vás pripravilo výnimočnú ponuku – dva balíky citlivo vybraných titulov vhodných na pôstny čas so zľavou 40 %. Každý balík obsahuje novinku z edície PO KVAPKÁCH, z edície DO KRESLA a stálicu – knižku, ktorá mala silný ohlas u čitateľov.
• Výnimočná ponuka platí od 22. februára do 8. apríla 2023.
 
Balík #1 obsahuje tieto tituly:
• Sally Readová: Žiarivá temnota noci
V roku 2010 bola neotrasiteľná ateistka Sally Readová označená za jednu z najlepších mladých spisovateliek britskej básnickej scény. Ako feministka s hlbokým protikatolíckym cítením začala písať knihu o ženskej sexualite. Počas zbierania materiálu sa rozprávala aj s istým katolíckym kňazom. A tento rozhovor ju priviedol k dramatickému duchovnému pátraniu, ktoré sa skončilo priamo vo Vatikáne, kde bola prijatá do Katolíckej cirkvi.
• Anselm Grün: Žasnime – Objavme zázraky v každodennom živote
Naše šťastie sa živí žasnutím. Táto cesta je celkom jednoduchá, a predsa nesmierne obohacuje. Nech totiž robíme čokoľvek, či už jazdíme autom, čítame noviny, raňajkujeme, kosíme trávnik, alebo žehlíme, záleží na nás, ako k tomu pristupujeme.
• Larry Richards: Odovzdaný – Ako sa odovzdávať Bohu a jeho vôli
Talentovaný kazateľ a strhujúci rečník, jezuitský kňaz Larry Richards načrtáva konkrétne kroky, ktoré máme urobiť, aby sme dosiahli vnútorný pokoj. Vyžaduje si to pripraviť plán pre život v súlade s Božou vôľou.
 
Balík #2 obsahuje tieto tituly:
• Giuseppe Pino Fussaro: Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi
Pôsobivé svedectvo o kľukatej životnej púti úspešného norimberského gastronóma a modela Pina Fussara. Ako medzi dramatickými vzostupmi a pádmi našiel zmysel života? Príbeh je doplnený množstvom autentických fotografií.
• Zacharias Heyes: Byť doma sám v sebe
Benediktínsky mních Zacharias Heyes poukazuje na spôsoby, ako môže človek, vystavený dynamickým zmenám dnešných čias, nájsť svoj domov – v sebe a v Bohu. Čitateľovi dáva podnety a pozýva ho, aby každý deň pomocou praktických cvičení preberal zodpovednosť za svoju dušu a staral sa o ňu.
• Sam Eldredge a John Eldredge: Zabíjanie levov
Táto kniha sa zrodila zo série telefonátov medzi mladým spisovateľom Samom Eldredgeom a jeho otcom, autorom bestsellerov Johnom Eldredgeom. Nie je však len o otcovských radách. Je pozvaním na cestu stať sa synom, ktorý prijíma otcovstvo, alebo otcom, ktorý sa učí, čo treba synovi povedať.
 
 
 
•   Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných a hodnotných kníh.
 
•   Knihy si môžete objednať cez náš e-shop www.donbosco.sk, s výberom aj objednávkou vám radi pomôžeme na adrese objednavky@donbosco.sk a tiež telefonicky na číslach 0903/962 029 a 0911/175 725.